top of page

Hakkımızda 

Profesyonel Yapı Yönetimi Türkiye'de büyük şehirlerde ihtiyaç olmaktan çıkmış bir zorunluluk haline gelmiştir.

KARON Profesyonel Yönetim olarak 2013 yılında Karaman ilimizde bu ihtiyacı görmüş ve sektörün ilk Profesyonel yönetim anlayışı ile halkımızı tanıştırmıştır.

 

Bilindiği üzere  bu sistem gelişmiş dünya ülkelerinde uygulanan, bazı ülkelerde yasal düzenlemeler sonucu zorunlu olan, Avrupa birliği uyum yasaları içerisinde anılmaktadır. 

 

Profesyonel yönetimde amaç ; Her Site/Apartman/İş Merkezinin bir işletme düzeninde, Alacak( Aidat,Avans,Yakıt vb.) Borçlar ( Doğalgaz,Elektrik,Su ) ve Avans ( Büyük onarım tadilat ) kalemlerinde gerekli hesaplamalar ile hukuki denetimlerin yapılarak işletilmesidir.

Çalışma Alanı

Karon Yönetim Ayrıcalığı

İşletme projesinin kat malikleri ve kiracılar tarafından çevrimiçi veya aylık ilan panolarından takip edilebilmesi de firmamızın sağladığı ayrıcalıklardandır. Böylelikle tüm site sakini ve kat malikleri çevrimiçi program sayesinde istedikleri yerden diledikleri zaman tüm bilgilere ulaşabilmekte ve hatta PDF formatında çıktı alabilmektedirler.

Bu sayede firmamız ve Site/Apartman/İş Merkezi sakinleri arasında güven ve işbirliği eksiksiz sağlanmaktadır.

Yönetimimizde olan Site/Apartman/İş Merkezlerinin ihtiyaçlarına acil çözüm, en uygun fiyat ve çevrimiçi ulaşım ve uygulamalardaki yasal denetim KARON Yönetim'in sağladığı şeffaf ve açık yönetim anlayışıdır.

 

KARON Profesyonel Yönetim tamamen Kat malikleri ve denetçiler ile uyumlu çalışıp, öncelikli ve hızlı çözüm sunmaktadır. 

Firmamız Çözüm Ortaklarımız ile en iyi hizmeti sizlere sunacaktır.

 

KARON Profesyonel Yönetim çevrimiçi çalıştığı bankalar ile  aidatların dilerseniz Kredi Kartı ile ödeme imkanını sunmaktadır.

 

KARON Profesyonel Yönetim'in çalışma sistemi; mutlak ve kolay erişim, hızlı ve denetlenmiş hizmet, güvenli ve korunmuş işlem, düzenli yönetim ve en önemlisi konutlarımızda yaşayan üyelerimizin yaşam kalitesi üzerine kurulmuştur.

 

KARON Profesyonel Yönetim'in sağlamış olduğu en büyük ayrıcalıklardan biri de HUKUKİ korunmadır. Yasal denetimlerle konutumuzun her hangi dış veya iç etkenler ile oluşabilecek zararlara karşı korunması, risklerin en aza indirilmesi, ve beklenmedik zararların tazmini hususunda maksimum korunma sağlanmaktadır.

 

Alınacak tedbirler denetçiler veya Kat maliklerce alınacak kararlar doğrultusunda KARON Profesyonel Yönetim'e verilecek talimatlar ile firmamıza ek ücret ödemeden yararlanabileceğiniz bir hizmetimizdir. 

Çalışma ekibimiz

WhatsApp Görsel 2024-01-20 saat 10.55.37_5afa467d.jpg

Kerem ÇITLAK

Kalorimetre Okuma

İş Ortaklarımız

apsiyon_logo_2.jpg
sezensu.jpg
ac518deniztemlogo.jpg
değişim asansor.jpg
enes elek.jpg
bottom of page